Chcesz pozbyć się cellulitu? Zainteresuj się endermologią.

Lato dobiegło końca. Zaczęła się jesień, zimne deszczowe dni. Jesienią nie odsłaniamy już tyle ciała. Cieplej się ubieramy. Wydawać by się mogło, że cellulit o tej porze roku nikomu nie przeszkadza, więc nie warto się nim przejmować. Nic jednak bardziej mylnego. Jesień jest również doskonałą pora na to, aby zadbać o swoją sylwetkę, pozbyć się cellulitu, odchudzić się. Wcale nie jest prawdą, że na zimę zawsze tyjemy. Wszystko zależy od naszych nawyków żywieniowych od aktywności fizycznej.

Każda pora roku jest dobra, aby dbać o swoje ciało. Jesienią można korzystać z różnych zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach medycyny estetycznej. endermologia kraków jest hasłem często wpisywanym w wyszukiwarkach, ponieważ w tym mieście jest niezwykle popularna, z racji dostępu do wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie endermologii.

Co to jest endermologia?

Endermologia jest podciśnieniowym masażem, który ma działanie odchudzające, jak również antycellulitowe. Nie wszyscy wiedząm że endermologia służy nie tylko ciału, ale również twarzy. Dzięki niej można wymodelować kontur twarzy. Warto zapoznać się z informacjami na temat tych zabiegów.

Wskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:

  1. ujędrnianie skóry
  2. usuwanie toksyn
  3. poprawa samopoczucia
  4. zmniejszenie obwodów ciała
  5. zredukowanie cellulitu
  6. wymodelowanie sylwetki.

W profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej endermologia wykonywana jest przy pomocy urządzenia LPG CelluM6 endermolab. Ta maszyna posiada wiele różnych specjalistycznych programów. Masaże przy jej pomocy dedykowane są szczególnie dla osób, które chcą wyszczuplić sylwetkę. Zabiegi wykonywane są 3 razy w tygodniu, a później ich częstotliwość zmniejsza się do dwóch razy w tygodniu. Czas trwania zabiegu to około 35 minut. Najlepiej zabiegi wykonywać w seriach od 8 do 20 zabiegów. Pierwsze efekty można zaobserwować już po niedługim czasie. Podczas zabiegu klientka ubiera się w specjalny kombinezon ściśle dopasowany do ciała tak, aby głowica masażera nie dotykała skóry. Głowica maszyny masującej składa się z dwóch ruchomych rolek jak również komory ssącej, przy pomocy której fałd skórny zostaje wciągnięty między dwie ruchome części głowicy. W ten sposób skóra jest rolowana i ugniata. Zabieg uznawany jest za bezbolesny. Odczuwać można jedynie pewien dyskomfort. Wszystko jednak zależy od progu bólu oraz indywidualnych odczuć każdego pacjenta. Z pewnością po serii zabiegów można zauważyć efekty w postaci redukcji cellulitu różnego pochodzenia. Niewątpliwie skóra po endermologii jest jędrna, elastyczna oraz wyraźnie napięta. Zabieg ten już od wielu lat cieszy się popularnością. Jest doceniany nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Cena jego waha się w zależności od tego w jakim gabinecie jest wykonywana, na jakim sprzęcie oraz przez jakiego specjalistę. Warto przed wykonaniem zabiegu zapoznać się również z przeciwwskazaniami do jego wykonywania. Jeśli nie ma się pewności czy można poddać się takiemu zabiegowi warto zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej w którym taki zabieg jest wykonywany i uzyskać więcej szczegółowych informacji, jak również skonsultować swoje problemy zdrowotne.

No Comments

Leave a Comment