lifting twarzy

Nowoczesne zabiegi liftingujące.

Młody wygląd zależy od odpowiedniej pielęgnacji skóry jak również od warunków genetycznych. U każdej kobiety w inny sposób przebiega proces starzenia się. Niektóre panie już w młodszym wieku mogą zaobserwować u siebie pojawiające się zmarszczki, inne natomiast nawet po pięćdziesiątce mogą poszczycić się w miarę gładką skórą. Kobiety podejmują różne sposoby na to aby zatrzymać czas. Oczywiście jest to niemożliwe. Są jednak takie zabiegi które znacznie spowalniają powstawanie zmarszczek, jak również mogą w pewnym stopniu zlikwidować te już istniejące. Polecanym zabiegiem jest zabieg liftingujący z użyciem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest bowiem budulcem skóry odpowiedzialnym zawiązanie wody oraz nawilżenie skóry. Ma on duże znaczenie ponieważ bierze również udział w procesach zawiązywania się kolagenu. Wraz z wiekiem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje, dlatego też zmniejsza się również ilość kolagenu. Należy więc zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, gdyż nawilżona odpowiednio skóra wolniej się starzeje. Modelowanie twarzy przy użyciu juvederm voluma jest świetną alternatywą dla różnego rodzaju chirurgicznych zabiegów upiększających. Ten lifting twarzy odmładza jak również pozwala kształtować rysy twarzy w wyniku dodania objętości w wybranych miejscach.

Na rynku są różne preparaty wolumetryczne stosowane w klinikach medycyny estetycznej. Mają one zastosowanie zarówno w korekcji kości policzkowych, poprawie owalu twarzy, korekcji wolumetrycznej skóry twarzy. Inne z kolei mogą zwiększać objętość tkanek podskórnych na przykład na kościach policzkowych jak również pozwalają zwiększyć objętość przez co można uzyskać skuteczną korekcję rysów twarzy.

Niezwykle popularne są żele na bazie kwasu hialuronowego dają one długotrwałe efekty. Dzięki nim można odzyskać objętość zarówno w okolicach kości policzkowych, skroni.\

Kto może skorzystać z wolumetryczne go odmładzania?

Zabiegi te polecane są dla osób które są szczupłe i mają ochotę nieco zaokrąglić kontury twarzy. Dla osób które mają zwiotczały naskórek oraz dla tych którzy wykazują cechy lipoatrofia jarzmowej. Wtrzykiwanie żelu hialuronowego jest minimalnie inwazyjną interwencją a uzyskane efekty są trwałe. Warto skorzystać z liftingu twarzy jeśli ma to poprawić komfort oraz samopoczucie. Aby uzyskać więcej informacji na temat ewentualnych przeciwwskazań oraz zaleceń przed i po zabiegu warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej i tam odbyć konsultacji lekarską.

Zarówno przed innymi zabiegami tak jak i przed tym należy przeprowadzić dokładną konsultację podczas której lekarz zapoznana z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. W tym przypadku czyli w przypadku modelowania twarzy kwasem hialuronowym przeciwwskazaniami do jego wykonania są:

  • stany zapalne skóry,
  • choroby nowotworowe oraz autoimmunologiczne,
  • ciąża oraz karmienie piersią,
  • epilepsja,
  • opryszczka,
  • trądzik,
  • choroby skóry takie jak łuszczyca, bielactwo
  • jak również alergie.

Dużą zaletą o której warto wspomnieć już na sam koniec jest to że podczas zabiegu lekarz podaje pacjentowi znieczulenie miejscowe dlatego też pacjent podczas nastrzykiwania odczuwa jedynie delikatny nakłucia jest to niewątpliwy plus wykonywanego zabiegu.

No Comments

Leave a Comment